Nakladatelství GEUMNakladatelství
a vydavatelství

Pomocník alergologa a pneumologa 2022

3 2 uživatelské recenze

Pomocník alergologa a pneumologa 2022

Rok vydání: 2022

Počet stran: 248

Formát a rozsah: A4, cca 300–400 stran

Periodicita: 1 x ročně (28. 2. – 15. 3.)

Čtenářská skupina: alergologové, pneumologové, praktičtí lékaři, pediatři, balneologové

Skladem

Pomocník alergologa a pneumologa

je informační publikace pro lékaře oboru alergologie a pneumologie. Přináší pro daný rok všechny relevantní kontaktní a systematické odborné údaje z oboru tak, aby lékař (zdravotník) nemusel vyhledávat data z různých zdrojů (brevíře, seznamy, internet...) a ověřovat jejich aktuálnost a platnost. Údaje jsou důsledně ověřovány a aktualizovány, tam kde je to možné vždy přímo u zdroje. Na přípravě spolupracujeme s předními odborníky oboru, kteří konzultují zařazení přípravků a připravují úvodní komentáře.

 

Obsah:

1. část: Instituce, úřady, lázně, spolky a odborné společnosti oboru
 
2. část: Produkty oboru: farmaceutika (antihistaminika, antiastmatika a léky na CHOPN, nazální a oční antialergika, SIT, dermatologika, imunologika, biologická léčba), inhalátory ad.
 
3. část: Kontaktní informace: přehled časopisových článků oboru za poslední dva roky, přehled literatury, časopisy, knihovny, přehled kongresů a seminářů v ČR i zahraničí, adresář výrobců a distributorů.

 

Distribuce:

Pomocník alergologa a pneumologa je distribuován výlučně v ČR. Lékaři, kteří splňují podmínky edukačního grantu, jej mohou obdržet na základě objednávky (registrace) zdarma. Ostatní zájemci (instituce, firmy, knihovny, lékárníci, lékaři mimo praxi ad.) jej mohou zakoupit v našem e-shopu. Distribuce probíhá jednou v roce – vždy bezprostředně po vydání. Objednávky je možné zadávat pouze do data vydání (obvykle přelom února a března). Okamžikem vydání je v našem e-shopu umístěna již objednávka/registrace pro vydání následující a od té chvíle je tedy možné již objednat pouze BUDOUCÍ vydání.

Čtenářské recenze

❤️ Ruby want to meet you! Click here: https://clck.ru/ehcyh?h=214994fe76a47fe9aee910c289025ffc- ❤️

vhj7iv2h

01.04.2022

d3reog

vwg8pu6

Miluše Zitková

Pardubice

18.03.2021

děkuji

Přidejte vlastní recenziTOPlist