Nakladatelství GEUMNakladatelství
a vydavatelství

Pomocník diabetologa 2021

5 1 uživatelská recenze

Pomocník diabetologa 2021

Rok vydání: 2021

Počet stran: 300-400

Formát a rozsah: A4, cca 300–400 stran

Periodicita: 1 × ročně (30. 4. – 15. 5.)

Čtenářská skupina: diabetologové, endokrinologové, praktičtí lékaři, internisté

Skladem

Pomocník diabetologa

je informační publikace pro lékaře oboru diabetologie. Přináší pro daný rok všechny relevantní kontaktní a systematické odborné údaje z oboru tak, aby lékař (zdravotník) nemusel vyhledávat data z různých zdrojů (brevíře, seznamy, internet...) a ověřovat jejich aktuálnost a platnost. Údaje jsou důsledně ověřovány a aktualizovány, tam kde je to možné vždy přímo u zdroje.

 

Obsah:

1. část: Instituce, úřady, lázně, spolky a odborné společnosti oboru
 
2. část: Produkty oboru: farmaceutika (inzulíny, inkretiny, PAD, hypolipidemika, antiobezika, ostatní léčiva pro diabetes), technika pro diabetologii (aplikační technika, měřicí technika), sladidla, dia obuv.
 
3. část: Kontaktní informace: přehled časopisových článků oboru za poslední dva roky, přehled literatury, časopisy, knihovny, přehled kongresů a seminářů v ČR i zahraničí, adresář výrobců a distributorů.

 

Distribuce:

Pomocník diabetologa je distribuován výlučně v ČR. Lékaři, kteří splňují podmínky edukačního grantu, jej mohou obdržet na základě objednávky (registrace) zdarma. Ostatní zájemci (instituce, firmy, knihovny, lékárníci, lékaři mimo praxi ad.) jej mohou zakoupit v našem e-shopu. Distribuce probíhá jednou v roce – vždy bezprostředně po vydání. Objednávky je možné zadávat pouze do data vydání (obvykle přelom dubna a května). Okamžikem vydání je v našem e-shopu umístěna již objednávka/registrace pro vydání následující a od té chvíle je tedy možné již objednat pouze BUDOUCÍ vydání.

Čtenářské recenze

MUDr. Jana Bělobrádková

Brno

27.04.2021

přehledné, důležité informace pro praxi, kontakty

nevidím

Přidejte vlastní recenziTOPlist