Nakladatelství GEUMNakladatelství
a vydavatelství

Edukační grant

I pro rok 2017 vypisuje Nakladatelství GEUM edukační grant, díky kterému mohou získat předplatné zdarma lékaři v praxi, kteří splní níže uvedené podmínky. Předplatné zdarma na základě edukačního grantu je poskytováno do vyčerpání vyhrazeného počtu výtisků. Vydavatel má právo v odůvodněných případech žádat doložení skutečnosti, že podmínky grantu jsou naplněny. Vydavatel si vyhrazuje právo odmítnout poskytnutí grantu v případech, kdy by to nebylo v jeho zájmu.

Podmínky edukačního grantu:

1. jste lékař/ka v praxi (ambulance, nemocnice, klinika, lázně) – bez ohledu na obor specializace.
2. pečujete ve své praxi o diabetiky nebo nemocné s endokrinopatiemi (Kazuistiky v diabetologii), nemocné s alergiemi, astmatem, poruchami imunity či onemocněním plic a dýchcích cest (Kazuistiky v alergologii, pneumologii a ORL), nemocné s chorobami srdce a cév (Kazuistiky v angiologii). 
3. máte doručovací adresu v ČR

Nesplňujete podmínky edukačního grantu?

Nesplňujete podmínky edukačního grantu? Například proto, že jste komerční firma, knihovna, lékař mimo praxi, lékárník apod. A přesto máte zájem o předplatné? Není nic jednoduššího. Objednejte si předplatné za 200 Kč/rok. Všechny knihovny mohou žádat o 10% slevu z ceny – tuto skutečnost však nezapomeňte uvést jako poznámku v objednávce.

TOPlist