Nakladatelství GEUMNakladatelství
a vydavatelství

O nás

Nakladatelství GEUM je zdravotnické nakladatelství, které se specializuje na vydávání odborných knih, recenzovaných lékařských časopisů a unikátních informačních publikací řady Pomocník. Ve vedlejších edicích se věnujeme také literatuře s pedagogickou a historickou tematikou. První knihu jsme vydali již v roce 1999. Nesnažíme se o vydání co největšího množství knih ani o vydávání publikací zahrnujících všechny lékařské obory. Soustřeďujeme se jen na vybrané medicínské obory, těm se ale snažíme porozumět a být partnery pro odbornou lékařskou komunitu těchto oborů. Všichni členové našeho týmu pracují na tom, aby vydávané publikace měly nejvyšší možnou kvalitu. Věříme, že spolu s pečlivou ediční činností a výběrem autorů i textů je tato snaha důvodem, proč řada knih z našeho nakladatelství obdržela nejrůznější ocenění z rukou odborných lékařských společností.

Ke svým zákazníkům – čtenářům – se snažíme o maximální vstřícnost. Navzdory snaze mnoha současných politků budovat ovzduší nedůvěry, podezírání a předpokládané nepoctivosti, pokládáme důvěru v mezilidskou slušnost a poctivost za základní premisu vztahů nás a našich zákazníků. Svým zákazníkům, spolupracovníkům i partnerům věříme a totéž očekáváme také my od svých obchodních a pracovních partnerů.

Pokud máte jakoukoliv připomínku k naší práci, budeme rádi, když nám ji sdělíte. Konstruktivní kritika je pomocí pro naši práci a ceníme si ji. Děkujeme.

TOPlist